Garanti Formu

  Siparişi Açan Adı/Unvanı (gerekli)

  Montajı Yapan Adı/Unvanı (gerekli)

  Müşterinin Adı/Unvanı (gerekli)

  Müşterinin Adresi (gerekli)

  Müşterinin Teli (gerekli)

  Müşterinin Fax (gerekli)

  Yetkili kişi (gerekli)

  Garanti Belgesi teslim edilmitir (gerekli)

  İZALOSYON BİLGİLERİ

  İzolasyon Adı (gerekli)

  İmalat Seri No (gerekli)

  İmalat Tarihi (gerekli)

  Montaj Tarihi (gerekli)

  ARAÇ BİLGİLERİ

  Araç Markası (gerekli)

  Araç Modeli (gerekli)

  Araç Plakası (gerekli)

  Araç Motor No/Şase No (gerekli)

  Aracın Kullanım Amacı

  + 5 o C+ 0 o C- 18 o C

  Yükleme Çeşidi

  PaletKasaKarton Paket

  GARANTİ ŞARTLARI

  Ürünümüz POLKAR yetkili firmaları dışındaki şahıslar tarafından onarım veya başka nedenler ile müdahale edilmemiş olması şartı ile, ürünümüzün tüm parçaları dahil olmak üzere işçilik ve üretim hatalarına karşı 2 (İKİ) YIL SÜRE İLE GARANTİ EDİLMİŞTİR.

  1. Aracın yükleme kapasitesinden fazla yapılan yüklemelerden ya da yanlış yüklemelerden dolayı kaynaklanan hasarlar garanti kapsamı dışındadır.

  2. Ürüne yetkili olmayan kişiler tarafından müdahale edilmiş olması ve üründeki hasarın yetkisiz müdahale sonucu meydana gelme olasılığının olması durumunda hasar garanti kapsamı dışında kalır.

  3. Ürünümüze ilave olarak montajı yapılan ürünlerden kaynaklanan hasarlar garanti kapsamı dışında kalır.

  4. Ürünümüze ilave olarak takılan ürünlerin hiçbir koşulda garantisi ürünümüz garanti kapsamına girmez.

  5. Ürünü satın alan tüketici sayılan bir şahıs ise, garanti süresi içersinde gerek malzeme gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde; işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep edilmeksizin tamiri yapılacaktır. Ürünün garanti süresi içersinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine ilave edilir. Tamir süresi en fazla OTUZ (30) iş günüdür. Bu süre ürünün yetkili firmamıza veya yetkili firmamız olmaması durumunda sırasıyla, malın satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya ihracatçısından birisine teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Arızanın giderilmesi konusunda uygulanacak teknik yöntemlerin tespiti ile değişecek parçaların saptanması tamamen firmamıza aittir. Arızanın giderilmesi ürünün bulunduğu yerde veya yetkili firmada yapılır. Müşterimizin buna onayı şarttır.

  6. Garanti nedeni ile değiştirilen eski parçaların tasarrufu POLKAR A.Ş’ ye aittir.

  7. Müşteriler yetkili firmaya geldiklerinde garanti belgesini yanlarında bulundurmalı yada 48 saat içersinde yetkili servise ibraz edilmelidir.

  8. Ürünlerin garanti süresi içersinde başka bir araca nakli ancak yetkili firmalar tarafından yapılır. Aksi takdirde ürün garantisinden firmamız sorumlu tutulamaz.

  9. Ürünlerimizde yapılabilecek her türlü renk, model, malzeme v.s gibi değişikleri yapma hakkı POLKAR A.Ş firmasına aittir.

  10. Garanti belgesi ile ilgili çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurabilir.