Yeni Renault Master Modüler Araç İzolasyon Sistemi Ürünleri

Yeni Renault Master modelleri için hazırlanan Modüler İzolasyon Sistmleri,

Renault ve

Renault resmi üst yapıcısı Argen tarafından onaylanarak piyasaya sürüldü. Ayrıca bu modellerde, ürün tasarımı ve montaj şekli geliştirilerek Polkar Modüler İzolasyon sistemleri yepyeni bir görünüşe sahip oldu. L2 H2 ve L3 H2 araç modellerine uygun olarak hazırlanan Modüler İzolasyon Sistemlerinde, her türlü müşteri ve servis düşünülerek ürünler hazırlandı. Polkar Renult Master modeli Modüler İzolasyon Sistemleri ürünlerimizi görmek için lütfen tıklayınız.

ATP Belgesi

Modüler izolasyonda Türkiye’ nin ilk ve tek firması olan Polkar A.Ş., Fransa’ da bulunan CEMAFROID firmasında yaptırmış olduğu testler neticesinde ATP belgesi almaya hak kazanmıştır.Sürekli iyileştirmeye ve geliştirmeye son derece önem veren Polkar A.Ş., almış olduğu bu belge ile sektöründe Avrupa’ nın da önder firmaları arasında olma yolunda önemli adımlar atmıştır.

Renault Kangoo

Renault Kangoo 4,6 m3 aracına ait modüler izolasyon sistemi tasarım çalışmaları Eylül ayı sonu itibari ile sonlandırılmış olup,Ekim 2010 tarihi itibari ile yetkili satıcılarımıza ve müşterilerimize satışı sunulmuştur. İlgili ürün resimlerini görmek için lütfen izolasyon ürünleri bölümünden Renault Kangoo 4,6 m3′ ü tıklayınız.

Cadbury&Kraft Üretimi

Polkar A.Ş., Cadbury&Kraft bayilerinin 150 adet aracının modüler izolasyon sistemi üretimini 1 ay gibi kısa bir sürede gerçekleştirmiş olup, montajlar Ege Soğutmacılık A.Ş. tarafından gerçekleştirilmiştir.2008 yılında Polkar A.Ş., Türkiye genelindeki Kent A.Ş. firmasına ait 526 adet aracın modüler izolasyon sistemi üretimini 118 günde tamamlamış olup, gelişmiş modüler izolasyon kit tekniği ile filo müşterilerinin vazgeçilmez çözüm ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir.